Biżuteria wykonana na indywidualne zamówienie

Biżuteria od wieków towarzyszy codzienności każdej kobiety. Chętnie ozdabiamy się kolczykami, bransoletkami i pierścionkami – dodając sobie tym samym blasku i kobiecości. Duże znaczenie odgrywa kruszec, z jakiego została ona wykonana. Do najpopularniejszych należą złoto i srebro. Poniżej garść faktów na ich temat.

Klasyczne komplety i oryginalne dodatki

Złoto jest bardzo cenne, a jego najpopularniejszą próbę stanowi 585, co w praktyce oznacza, że wyrób został wykonany w 58,5% z czystego złota, resztę natomiast stanowią domieszki innych metali. Jeśli zaś chodzi o srebro to często jest ono oznaczone próbą 925 i analogicznie oznacza to, że w danym wyrobie znajduje się 92,5% czystego srebra. Niektóre panie śledzą aktualne trendy w modzie i dobierają swoją biżuterię do stylizacji, tak, aby całość tworzyła interesujące zestawienie. Często jednak mamy w swoich szkatułkach ponadczasowe komplety, które pasują do wielu okazji. Klasyczne koła, czy kolczyki wkręcane to uniwersalny sposób na ozdobienie ucha, a tym samym upiększenie twarzy. Część pań chętnie sięga po biżuterię, która jest wykonana w sposób nieszablonowy. Taka oryginalność niejednokrotnie intryguje i dodaje uroku.

Biżuteria na zamówienie dla kobiet wymagających

Dobrym sposobem na uzyskanie indywidualnego rysu jest biżuteria na zamówienie. Wiele kobiet decyduje się na wykonanie projektu, który będzie zrealizowany przez specjalistę. Na ogół zależy nam na tym, aby nasze ozdoby były dobrze korespondującym dodatkiem z innymi elementami garderoby. Biżuteria wykonana na zamówienie to również świetny pomysł na trafiony prezent. Z pewnością zostanie doceniony. Część pań szczególnie ceni pierścionki. Warto pamiętać, że decydując się na prostą stylizację możemy zaszaleć z dodatkami wybierając ich większą ilość. Prawdziwy hit ostatniego sezonu stanowią naszyjniki o różnych długościach, którymi możemy ozdobić nasz dekolt. Kilka połyskujących łańcuszków i wisiorków to bardzo dobry sposób na dodanie sobie blasku. Dopasowana biżuteria doda nam pewności siebie i poprawi nastrój.