Osocze bogatopłytkowe Magellan – zahamuj wypadanie włosów dzięki własnej krwi!

Statystycznie każdy z nas traci codziennie około 100 włosów. Jednak niektórzy obserwują u siebie znacznie bardziej intensywną utratę kosmyków, powiększające się zakola, a nawet nieestetyczne, łyse prześwity.

Jak w naturalny, nieinwazyjny sposób odbudować osłabione włosy? W opinii ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki, spektakularną poprawę kondycji skóry głowy oraz zahamowanie procesu nadmiernej utraty włosów, gwarantuje innowacyjny zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym HD PRP Magellan.

Osocze bogatopłytkowe Magellan – co sprzyja utracie włosów?

Zanim przedstawione zostaną główne korzyści z ostrzykiwania skóry głowy osoczem bogatopłytkowym Magellan, warto wyjaśnić, jakie są najczęstsze przyczyny osłabienia i nadmiernego wypadania włosów u kobiet i mężczyzn? Problem ten może wynikać z długotrwałego stresu, ubogiej w składniki odżywcze diety (przede wszystkim niedoborów witaminowych), uwarunkowań genetycznych, nieodpowiedniej pielęgnacji, a także zaburzeń hormonalnych. Wielu mężczyzn po 40. roku życia zaczyna łysieć. Intensywną utratę włosów, obserwują u siebie też kobiety po ciąży i panie przechodzące menopauzę. Odstawienie doustnej antykoncepcji hormonalnej również często negatywnie wpływa na kondycję włosów. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna nie pozostawia osób z tego typu problemem samych sobie, oferując bogaty wachlarz zabiegów na włosy – jednym z najlepszych jest osocze bogatopłytkowe HD PRP Magellan.

Osocze bogatopłytkowe Magellan – pełna rewitalizacja skóry głowy

Osocze bogatopłytkowe to autologiczny materiał, pozyskiwany z krwi własnej pacjenta, dzięki czemu nie ma ryzyka reakcji antyalergicznej. Jest wprowadzane podskórnie za pomocą specjalnej kaniuli, przez doświadczonego specjalistę. System Magellan skutecznie zwiększa gęstość i porost włosów, aktywując uśpione mieszki włosowe. Jest dedykowany zwłaszcza dla osób dotkniętych łysieniem androgenowym, telogenowym, plackowatym. Zabieg pozwala odbudować utracone włosy, może też być stosowany, jako profilaktyka przeciw procesowi łysienia. Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym Magellan, to bezpieczna, naturalna kuracja, która w spektakularny sposób poprawia kondycję włosów i ukrwienie skóry głowy. Z zabiegu mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy walczą z przerzedzającą się fryzurą i mają na tym tle kompleksy. W celu uzyskania maksymalnych efektów, należy poddać się serii zabiegów z wykorzystaniem preparatów o dobroczynnym działaniu na bazie osocza (dokładna ilość i częstotliwość, zależy od danego problemu, z jakim pacjent zgłosił się do kliniki medycyny estetycznej). Po zakończonej terapii, raz na pół roku warto wykonywać zabieg utrwalający.

Osocze bogatopłytkowe Magellan – jak dbać o kondycję włosów?

By cieszyć się mocnymi, zdrowymi włosami należy działać wielotorowo. Poza ostrzykiwaniem skóry głowy osoczem bogatopłytkowym, należy pamiętać o starannej pielęgnacji włosów na co dzień (domowa pielęgnacja to połowa sukcesu). Warto pozwolić wyschnąć włosom w naturalny sposób lub korzystając z suszarki, używać tylko zimnego strumienia powietrza. Istotną rolę odgrywają równie kosmetyki dobrane do danego rodzaju włosów oraz ochrona głowy przed ujemnymi temperaturami, dzięki noszeniu ciepłej czapki. Warto też regularnie odwiedzać fryzjera i podcinać końcówki oraz zadbać o zróżnicowaną dietę – to co jemy, wpływa na to, jak wyglądamy.

Martwisz się intensywną utratą włosów, ich osłabieniem i powiększającymi się zakolami? Marzysz o mocnych, gęstych i lśniących kosmykach? Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym HD PRP Magellan, to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Więcej informacji na temat tej naturalnej i efektywnej kuracji znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl/