Rzęsy objętościowe – stylizacja najwyższych lotów

Bujne i podkręcone rzęsy to marzenie wielu kobiet. Czasami wystarczy dobry tusz i użycie zalotki, aby osiągnąć upragniony efekt. Zdarza się niestety również tak, że naturalne rzęsy nie predysponują do uzyskania gęstej i atrakcyjnej stylizacji. Co wtedy? Na szczęście współczesna kosmetologia pozwala na zabiegi rozwiązujące ten problem. Mowa oczywiście o przedłużaniu rzęs metodą objętościową.

Bezpieczeństwo i trwałość

Warto wspomnieć na samym początku, że rzęsy objętościowe są rozwiązaniem całkowicie bezpiecznym i charakteryzującym się bardzo dużą trwałością – korzystając z usług doświadczonej kosmetyczki możemy być pewne, że efekt utrzyma się 2-3 tygodnie, nie wpływając negatywnie na nasze zdrowie.

Wiele z nas ma zapewne złe wspomnienia z przedłużaniem za pomocą rzęs na pasku. Tanie, ogólnodostępne w osiedlowych drogeriach produkty były swojego czasu prawdziwym hitem – niestety ich jakość pozostawiała (i pozostawia) wiele do życzenia. Odklejanie się w najmniej oczekiwanych momentach było normą. Na szczęście czasy się zmieniły, a na rynku dostępne są wysokiej jakości rzęsy objętościowe – https://www.poshlashes.com/pl,rzesy-objetosciowe.html. Profesjonalny zabieg przedłużania wspomnianą metodą eliminuje ryzyko przedwczesnego odpadnięcia aplikacji – jest on dostosowany do cyklu życia naturalnej rzęsy.

Rzęsy objętościowe – metody

Istnieje wiele sposobów przedłużania rzęs objętościowych. Dla klientek wolących naturalny look wskazane są zabiegi 1:1, które polegają na dokładaniu jednej rzęsy syntetycznej do jednej naturalnej, natomiast kobiety lubiące widowiskowe stylizacje mogą zdecydować się na metodę 3D, 4D lub mega volume. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i środowiska w jakim pracujemy.

Decydując się na przedłużanie rzęs objętościowych, warto zaufać certyfikowanej stylistce. Jej wiedza i doświadczenie pozwolą na uzyskanie spektakularnego efektu. Niezwykle ważną kwestią jest również jakość używanych produktów – od kleju zaczynając, na rzęsach kończąc. Mimo że zabieg potrafi trwać nawet kilka godzin, to jest całkowicie komfortowy – warto poświecić na niego trochę wolnego czasu, aby cieszyć się spektakularną stylizacją przez najbliższe tygodnie.